Tarcho Terror czyli solowy powrót Otschodzi

nowy Otsochodzi

Warszawski raper przyzwyczaił nas do występów głównie jako gość. Popularnością cieszy się także grupa OIO, z która święcił triumfy w 2021. Po głośnym wydawnictwie „Slam” znów możemy posłuchać artysty jako głównego wykonawcy.

Warszawski terror z Tarchomina

Charakterystyczny wykonawca po dość dłuższej przerwie zapoczątkowanej odejściem z wytwórni przygotował albom o dość swojsko brzmiącej nazwie. Nowa płyta Otsochodzi być może będzie nawiązywać do miasta rodzinnego rapera. Jest dość częsta kwestia poruszana w jego twórczości. Fani z pewnością nie będą zawiedzeni, Tarcho Terror jest jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów hip hop w ostatnim czasie. Czy pojawią się na nim znani goście? A może koledzy z OIO?

Nadzieja polskiego hip hopu, człowiek zagadka

Młody Jan przyzwyczaił nas do niespodzianek, dla niecierpliwych przygotował nie lada niespodziankę – preorder najnowszego albumu. Jest on w wersji limitowanej, zawiera dodatkowy utwór. Osoby czekające na premierę 05.08 mogą także zamówić T-shirt sygnowany przez muzyka. Wydarzenie to, z pewnością nie obejdzie się bez echa. Warto zapisać je na naszej liście.

Czy czeka nas sukces na miarę „Nowego koloru”?

Najnowsze dwa single, które pochodzą z Tarcho Terror charakteryzują się mocnym trapowym brzmieniem. Już w pierwszym singlu „WWA melanż” został wsparty przez równie mocną osobowość w polskim rapie – Oskarem z Problem.

„W-W-A melanż / Jak jest flota to zabieram / W-W-A melanż / Jak polewać to ocean” – utwór jest niesamowicie rytmiczny i ma zadatki na sukces. Z kolei „KFC” zaskakuje zręcznym tekstem i ciężkim brzmieniem. Po wysłuchaniu dwóch pierwszych singli z pewnością mamy ochotę na więcej.