Kim pan jest, panie Kinny Zimmer?

okładka pierwszego albumu Kinny Zimmera

Kinny Zimmer przebojem wdarł się na polską scenę hip-hopową w 2021 r. Jego wielki hit, Rozedrgana kreska, jest znany chyba wszystkim fanom rapu w Polsce. Jednocześnie, choć muzyka Kinny’ego Zimmera jest doskonale znana, to o samym artyście wiadomo nie tak wiele. Dowiedz się wiecej o objawieniu polskiego hip-hopu z 2021 r.!

Kinny Zimmer – podstawowe dane biograficzne

Kiedy urodził się Kinny Zimmer?

Oficjalna data urodzin młodego rapera nie jest podana do publicznej wiadomości. Jak sugerują przecieki z otoczenia rapera, na świat przyszedł on w 1999 r.

Jak naprawdę nazywa się Kinny Zimmer?

Prawdziwe imię i nazwisko Kinny’ego brzmi Wiktor Jakowski.

Czy Kinny Zimmer jest z kimś w związku?

Oficjalnie nie. Nic nie wskazuje też na to, aby młody artysta był obecnie zainteresowany poszukiwaniem drugiej połówki. Wydaje się obecnie skupiać przede wszystkim na swojej karierze.

Kinny Zimmer – współpraca z innymi artystami

Kinny Zimmer jest nie tylko raperem, ale też uznanym producentem muzycznym i reżyserem dźwięku. Współpracował z wieloma artystami przy tworzeniu ich własnych albumów muzycznych. Przykładem może być płyta Diamentowy Las, nagrana przez Białasa i White’a 2115. W projekcie tym Kinny Zimmer odpowiadał za brzmienie i inżynierię dźwięku.

Albumy Kinny’ego Zimmera

To, kim jest artysta, określa przede wszystkim jego muzyka. Kinny Zimmer nagrał jej już wystarczająco dużo, by wydać pierwszy w życiu własny album. Plyta Letnisko (z wielkim hitem Rozmazana kreska) jest już dostępna w dobrych sklepach muzycznych!