Nowy symbol polskiego rapu? White 2115 i jego muzyka

okładka płyty White'a

Polski rap w ostatnich latach przechodzi błyskawiczny rozwój. Wzrost zainteresowania tym gatunkiem muzycznym spowodował wejście nowych raperów na polski rynek muzyczny. Szczególne zamiłowanie do wszelkich odmian rapu ma zwłaszcza młodzież. Niejednemu są doskonale znani tacy wokaliści jak: Kali, Bedoes czy też Lanek. W ostatnim czasie szczególny wzrost popularności zanotował White 2115. Jego piosenka pt.” California” kojarząca się z wakacjami jest śpiewana na każdym ognisku czy imprezie wśród nastolatków. Utwór ten uzyskał tytuł diamentowej płyty, co zdecydowanie jest powodem do dumy.

Płyty White 2115

Polski muzyk z każdym rokiem coraz bardziej się rozwija. W ciągu swojej kariery wydał trzy płyty, z czego ostatnia, „Rockstar: do zachodu słońca” otrzymała tytuł platynowej płyty. Popularność White rośnie więc z dnia na dzień, a jego fanów ciągle przybywa. Jego piosenki można usłyszeć już na każdej młodzieżowej imprezie, a „California” dla wielu stała się symbolem wakacji, bez której trudno sobie wyobrazić spotkanie ze znajomymi. Utwory White wprowadzają w magiczny klimat, dzięki któremu każda chwila staje się niezapomniana i wyjątkowa.

Dla kolekcjonerów: płyty White 2115 w sklepie Preorder.

Symbol polskiego rapu

White 2115 ma bez wątpienia szansę na to, by stać się gwiazdą polskiego rapu. Zdecydowanie nie można odmówić mu uroku i oryginalności w jego pełnych pasji utworach. Każda płyta White 2115 wprowadza słuchacza w jego życie, które nie zawsze było usłane różami. Dzięki pełnym emocji tekstom, możemy utożsamić się z autorem i przeżywać razem z nim to, o czym śpiewa w swoich piosenkach.